Aktuality z areálu

 

PRODEJNÍ DEN KONÍ

5.10.2019  od 10 hod

Těšíme se na vás první sobotu v říjnu, kdy v našem areálu proběhne prodej koní jak k rekreačnímu ježdění tak do sportu. Občerstvení a prodej věciček ke koním ( sedla, uzdečky, rajtky atd...) samozřejmostí. K dobré náladě zahraje živá hudba. Vstupné 100 Kč.

Přijďte pobejt a prožít hezký den :-)

podzimní svod irských cobů

Srdečně Vás zveme na podzimní svod irských cobů. Rádi přivítáme i širokou veřejnost. V areálu bude připraveno občerstvení a dobroty z grilu.

Těšíme se na Vás

12.10.2019

CHLUMECKÉ DERBY 

Vážení příznivci naši, 

Chlumecké derby plánované na 31.8. bylo  z důvodu seče přesunuto na jiný termín. Zažádáno bylo o datum 20.říjen a čekáme na verdikt :-) Veškeré informace a upřesnění termínu oznámíme co nejdříve to bude možné.

děkujeme za pochopení

tým hřebčína kněžičky

PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH KLISEN SVOD ZRUŠEN!!!!!! KŘEST HŘÍBÁTEK PROBĚHNE DLE PROGRAMU!!!!Těšíme se na vaši návštěvu:-)

Vážení přátelé a příznivci našeho hřebčína, vzhledem k velmi špatné předpovědi počasí jsme nuceni sobotní grilování zrušit,neboli přesunout na jiný termín, který upřesníme co nejdříve.

Vycházíme z množících se případů, kdy návštěvníci žádají vyjížďku nebo svezení dětí rovnou při návštěvě areálu. Z organizačních a personálních důvodů nejsme schopni takovýmto požadavkům vyhovět, proto žádáme všechny zájemce, aby si vyjížďky i svezení na poníkovi domlouvali předem, buď telefonicky na tel.: 774 563 859 nebo na mailu...

Nyní na našich stránkách naleznete kalendář plánovaných akcí v našem areálu.

Nyní můžete Hřebčín Ostrov sledovat i na oblíbené sociální síti Facebook.