Aktuality z areálu

 

Nyní si můžete v areálu hřebčína Ostrov zakoupit krmiva pro koně, ovce i slepice od různých výrobců. Nabízíme také možnost objednání jezdeckých potřeb dle vašeho přání:-) Seznam výrobců a cen naleznete v sekci Služby.

Přijďte v neděli 20. 10. 2019 fandit jezdcům a jejich koním na IV. Chlumecké derby.

Srdečně Vás zveme na podzimní svod irských cobů. Rádi přivítáme i širokou veřejnost. V areálu bude připraveno občerstvení a dobroty z grilu.

Těšíme se na vás první sobotu v říjnu, kdy v našem areálu proběhne prodej koní jak k rekreačnímu ježdění tak do sportu. Občerstvení a prodej věciček ke koním ( sedla, uzdečky, rajtky atd...) samozřejmostí. K dobré náladě zahraje živá hudba. Vstupné 100 Kč.

Chlumecké derby plánované na 31.8. bylo z důvodu seče přesunuto na jiný termín. Zažádáno bylo o datum 20.říjen a čekáme na verdikt :-) Veškeré informace a upřesnění termínu oznámíme co nejdříve to bude možné.

Vážení přátelé a příznivci našeho hřebčína, vzhledem k velmi špatné předpovědi počasí jsme nuceni sobotní grilování zrušit,neboli přesunout na jiný termín, který upřesníme co nejdříve.